icon

UC Browser Mini for Android

12.9.7.1173

4.7

48

En hızlı tarama deneyimi

45.2M

Bu uygulamayı oyla

UC Browser Mini for Android, Android cihazda bulunan tarayıcılara çok iyi bir alternatiftir. Çok basit bir arayüze sahip olmasına rağmen eğlenceli bir tarama deneyimi için gerekli olan tüm özelliklere sahiptir.

Tarayıcıda yer alan en önemli özelliklerden bazıları; ekranda hareketle farklı fonksiyonları kullanabileceğiniz hareket tabanlı kontrol, bir sekmeden diğerine hızlı geçiş yeteneği ve ses komutları kullanarak herhangi bir şeyi arama yeteneği.

Üstelik, UC Browser Mini for Android ışık kullanmadan internette sörf yapabileceğiniz gece moduna da sahip. Fakat gözleriniz gece arama yaparken karanlıktan dolayı biraz kasılabilir.

UC Browser Mini for Android etkili bir tarayıcıdır ancak tüm geniş çaptaki özelliklerine rağmen yine de Firefox, Chrome,ya da Dolphin Browser gibi çok iyi Android tarayıcılarıyla kıyaslandığında eksikleri vardır. Ancak zamanla ve güncellemelerle geliştirilecek ve onlarla eşit düzeye gelecektir.

UC Browser'ın bu mini versiyonu aynı tarayıcının normal versiyonuna çok yakındır ve geleneksel UC Browser 8.7'ye çok yakın bir deneyim sunar. Üstelik daha hafif olması yönüyle daha az güce sahip cihazlar için idealdir.
Gereksinimler

Android 2.2 ya da üst modelleri gerektirir.

Uptodown X